Координаційний центр підтримки цивільного населення при Будищенській сільській раді

При Будищенській сільській раді стоврено Координаційний центр підтримки цивільного населення. Основним завданням координаційного центру є підтримка та надання допомоги населенню, постраждалому внаслідок збройного конфлікту, зокрема внутрішньо переміщеним особам, ветеранам війни, особам  з інвалідністю внаслідок війни, особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, постраждалим учасникам Революції Гідності, членам сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України, іншим постраждалим особам, що проживають на території Будищенської сільської територіальної громади.