Комплексний план просторового розвитку території Будищенської територіальної громади

Календарний план підготовчих процедур для розроблення Комплексного плану

Вимоги до персонального складу робочої групи

Бланк заяви про включення до складу робочої групи

Протокол засідання Робочої групи від 25.07.2023

Протокол засідання Робочої групи від 14.09.2023

Протокол засідання Робочої групи від 01.11.2023

Результати соціологічного опитування мешканців Будищенської сільської територіальної громади

SWOT-аналіз просторового розвитку за результатами соціологічного опитування

29 Листопада, 2023 р., 12:26
Будищенська територіальна громада розпочала процес проходження підготовчого етапу Комплексного плану просторового розвитку території Будищенської територіальної громади.