Проєкти

Проєкт подається Автором у електронному вигляді на електронну пошту publicbudgetbudrada@gmail.com або у паперовому вигляді у пункті супроводу громадського бюджету за формою, наведеною у додатку 2 .

Проєкт подається разом з підписами підтримки проєкту не менше 15-ти дієздатних фізичних осіб, які досягли 18-річного віку, громадян України, які зареєстровані та постійно проживають на території населених пунктів Будищенської сільської територіальної громади, в тому числі внутрішньо переміщених осіб (за винятком ініціатора), за формою, наведеною у додатку 3 до цього Положення.

Подання проєкту у паперовому вигляді здійснюється за умови пред’явлення автором оригіналу паспорту громадянина України або ІD картки та довідки про місце реєстрації.

При поданні проєкту у електронному вигляді, автор вказує серію і номер зазначених документів в електронному повідомленні та прикріплює їх скановану копію.

Проєкти, подані до пункту супроводу громадського бюджету у паперовому вигляді, передаються до відділу економічного розвитку та інвестицій, комунальної власності, житлово-комунального господарства Виконавчого комітету Будищенської сільської ради не пізніше дня, наступного за днем, коли був поданий проєкт.

Відділ економічного розвитку та інвестицій, комунальної власності, житлово-комунального господарства Виконавчого комітету Будищенської сільської ради забезпечує внесення на електронну пошту проєктів, поданих у паперовому вигляді протягом трьох робочих днів з дня отримання таких проєктів.

Автор проєкту у будь-який момент може зняти свій проєкт з розгляду, але не пізніше ніж за 3 календарних днів до початку голосування.

Автор  проєкту може подати на конкурс не більше одного проєкту.