Будищенська громада
Черкаська область, Черкаський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Інформує

Положення про відділ інформаційно-організаційної роботи та кадрового забезпечення Виконавчого комітету Будищенської сільської ради

Начальник відділу - Тесля Валентина Олександрівна

с.Будище, вул.30 років Перемоги, 42, тел.0472-340-222, email budrada@ukr.net

 

Інформаційно-аналітична довідка про роботу

із зверненнями громадян за 2023 рік у Виконавчому комітеті

Будищенської сільської ради

 

На виконання вимог Закону України «Про звернення громадян», «Про доступ до публічної інформації», «Про інформацію», «Про захист персональних даних», Указу Президента України   від 07.02.2008 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» виконавчим комітетом Будищенської сільської ради упродовж 2023 року проводилась робота з поліпшення стану розгляду заяв, скарг та пропозицій громадян, вирішення порушених у зверненні питань, удосконалення форм роботи із зверненнями громадян. Вживалися заходи  щодо розгляду звернень громадян з виїздом на місце та за участю заявників при розгляді, з наданням можливості ознайомлення їх з матеріалами для недопущення випадків безпідставної відмови, проявів халатності та формалізму у задоволенні законних вимог громадян.

У Виконавчому комітеті Будищенської сільської ради налагоджена системна робота зі зверненнями громадян, створені належні умови для реалізації  права громадян на письмові та усні звернення.

За 2023 рік до Виконавчого комітету Будищенської сільської ради надійшло 855 звернень, з них: письмових – 803, в тому числі 111 запитів на інформацію згідно Закону України «Про доступ до публічної інформації», на особистому прийомі керівництва побувало 52 особи.

Основні питання, що порушувалися громадянами:  соціального захисту – 350 звернень, аграрної політики і земельних відносин – 162 звернення, комунального господарства – 34 звернення,  забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку – 14 звернень, екології та природних ресурсів – 8 звернень, житлової політики – 15 звернень, транспорту і зв’язку – 27 звернень, праці і заробітної плати – 2 звернення, охорони здоров'я – 1 звернення, освіти, наукової, науково-технічної, інноваційної діяльності та інтелектуальної власності – 6 звернень, сім’ї, дітей, молоді, гендерної рівності, фізичної культури, спорту – 5 звернень, діяльності органів місцевого самоврядування – 54  звернення,  діяльності місцевих органів виконавчої влади – 46 звернень, діяльності  об’єднань громадян, релігії та міжконфесійних відносин – 3 звернення, культури та культурної спадщини – 3 звернення, обороноздатності – 10 звернень, інформаційної політики – 5 звернень, інші – 120 звернень.

Із загальної кількості звернень громадян, що надійшли упродовж 2023 року: повторних – 5, колективних – 8, у них підписів – 451. Правом на звернення протягом 2023 року скористалися 1246 осіб.

Серед авторів звернень, які зазначили свій соціальний стан, були: пенсіонери – 586 осіб, особи з інвалідністю – 31, члени багатодітних сімей – 15,  учасники бойових дій та військовослужбовці – 6, внутрішньо переміщені особи – 150, діти, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів або їх опікуни – 3.

До органів влади вищого рівня надійшло 46 звернень громадян. Основні питання, які порушувались у даних зверненнях, стосувалися виділення матеріальної допомоги, аграрної політики та земельних відносин,   вирішення житлово-комунальних питань  та інше.

Усі пропозиції, заяви, скарги громадян, що надходили поштою, засобами електронного зв’язку та в інший спосіб, розглядалися згідно з чинним законодавством у встановлені законодавством терміни, вживалися заходи щодо максимального задоволення законних вимог громадян. Вирішено позитивно  487 звернень, надано роз’яснення по 261 зверненню, відмовлено  у задоволенні по  17 зверненням, у стадії вирішення – 90.

Відповідно до вимог Указу Президента від 07.02.2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» складені графіки особистих прийомів громадян посадовими особами виконавчого комітету Будищенської сільської ради. Здійснюються виїзні прийоми громадян керівництвом по населених пунктах громади.

Робота зі зверненнями громадян залишається на постійному контролі керівництва сільської ради та виконавчого комітету і спрямовується на вдосконалення форм та методів цієї роботи задля надання більш якісних послуг жителям Будищенської територіальної громади.

 

 

Інформаційно-аналітична довідка про роботу

із зверненнями громадян за І півріччя 2023 року у Виконавчому комітеті

Будищенської сільської ради

На виконання вимог Закону України «Про звернення громадян», «Про доступ до публічної інформації», «Про інформацію», «Про захист персональних даних», Указу Президента України   від 07.02.2008 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» Виконавчим комітетом Будищенської сільської ради упродовж 2023 року проводилась робота з поліпшення стану розгляду заяв, скарг та пропозицій громадян, вирішення порушених у зверненні питань, удосконалення форм роботи із зверненнями громадян. Вживалися заходи  щодо розгляду звернень громадян з виїздом на місце та за участю заявників при розгляді, з наданням можливості ознайомлення їх з матеріалами для недопущення випадків безпідставної відмови, проявів халатності та формалізму у задоволенні законних вимог громадян.

У Виконавчому комітеті Будищенської сільської ради налагоджена системна робота зі зверненнями громадян, створені належні умови для реалізації  права громадян на письмові та усні звернення.

За І півріччя 2023 року до Виконавчого комітету Будищенської сільської ради надійшло 378 звернення, з них: письмових – 353, в тому числі 55 запитів на інформацію згідно ЗУ «Про доступ до публічної інформації», на особистому прийомі керівництва побувало 25 осіб.

Основні питання, що порушувалися громадянами:  соціального захисту – 171 звернення, аграрної політики і земельних відносин – 79 звернень, комунального господарства – 14 звернень,  забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку – 4 звернення, екології та природних ресурсів – 4 звернення, житлової політики – 18 звернень, транспорту і зв’язку – 12 звернень, праці і заробітної плати – 2 звернення, охорони здоров'я – 1 звернення, освіти, наукової, науково-технічної, інноваційної діяльності та інтелектуальної власності – 3 звернення, сім’ї, дітей, молоді, гендерної рівності, фізичної культури, спорту – 2 звернення, діяльності органів місцевого самоврядування – 4  звернення,  діяльності місцевих органів виконавчої влади – 27 звернень, діяльності  об’єднань громадян, релігії та міжконфесійних відносин – 2 звернення, культури та культурної спадщини – 2 звернення, обороноздатності – 6 звернень, інформаційної політики – 3 звернення, інші – 24 звернень.

Із загальної кількості звернень громадян, що надійшли упродовж І півріччя 2023 року: повторних – 5, колективних – 8, у них підписів – 451. Правом на звернення за І півріччя 2023 року скористалися 796 осіб.

Серед авторів звернень, які зазначили свій соціальний стан, були: пенсіонери – 267 осіб, особи з інвалідністю – 14, члени багатодітних сімей – 4,  учасники бойових дій – 1, військовослужбовці – 6, внутрішньо переміщені особи – 110.  

До органів влади вищого рівня надійшло 25 звернень громадян. Основні питання, які порушувались у даних зверненнях, стосувалися виділення матеріальної допомоги, аграрної політики та земельних відносин,   вирішення житлово-комунальних питань  та інше.

Усі пропозиції, заяви, скарги громадян, що надходили поштою, засобами електронного зв’язку та в інший спосіб, розглядалися згідно з чинним законодавством у встановлені законодавством терміни, вживалися заходи щодо максимального задоволення законних вимог громадян. Вирішено позитивно  302 звернення, надано роз’яснення по 53 зверненнях, у стадії вирішення – 23.

Відповідно до вимог Указу Президента від 07.02.2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» складені графіки особистих прийомів громадян посадовими особами виконавчого комітету Будищенської сільської ради. Здійснюються виїзні прийоми громадян керівництвом по населених пунктах громади.

Робота зі зверненнями громадян залишається на постійному контролі керівництва сільської ради та виконавчого комітету і спрямовується на вдосконалення форм та методів цієї роботи задля надання більш якісних послуг жителям Будищенської громади.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь