Поліцейський офіцер громади

«Я тут щоб оберігати, захищати, жити та працювати!»

Поліцейський офіцер громади

капітан поліції

Юрченко Сергій Миколайович

с.Будище, вул.30 років Перемоги, 36, тел.096-8485954

Черговий ЧРУП ГУНП в Черкаській області 37-35-77, 39-36-01

Графік прийому громадян

Поліцейським офіцером громади

⇒ щочетверга 10:00-13:00 в приміщенні Поліцейської станції за адресою с.Будище, вул.30 років Перемоги, 36

⇒ щовівторка 10:00-13:00 в адміністративному приміщенні сільської ради в с.Свидівок, вул.Шевченка, 177

06 Грудня, 2023 р., 09:57
Домашнє насильство - це діяння фізичного, сексуального, психологічного або економічного насильства, що вчиняються в сім'ї чи в межах місця проживання або між родичами, або між колишнім чи теперішнім подружжям, або між іншими особами, які спільно проживають або раніше проживали однією сім'єю, але не перебувають у родинних відносинах чи у шлюбі між собою, незалежно від того, чи проживають кривдник та постраждала особа у тому самому місці, а також погрози вчинення таких діянь.
16 Листопада, 2023 р., 18:18
У межах реалізації заходів ІІ Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2021-2030, проголошеного Генеральною Асамблеєю ООН, з 13 по 19 листопада 2023 року в Україні проходить 2-й етап всеукраїнського Тижня безпеки дорожнього руху.
07 Червня, 2023 р., 11:51
Дитина в усьому бере приклад з батьків, старших братів, сестер, тому дорослі повинні бути гідним прикладом дотримання правил дорожнього руху для наймолодшого члена родини.
06 Червня, 2023 р., 17:02
«Вам телефонує служба безпеки банку» - одна із найпоширеніших шахрайських схем. Вам дзвонить невідома людина і впевненим і суворим голосом, представляється співробітником служби безпеки банку, іноді навіть начальником служби безпеки.
05 Червня, 2023 р., 12:40
Правоохоронці вкотре закликають нікому не повідомляти коди від картки, паролі від інтернет-банкінгу, CVV-коди, номер та строк дії банківської карти та іншу персональну інформацію. У випадку, якщо вам телефонують невідомі, називаються працівниками фінансової установи та вимагають дані банківських рахунків, негайно телефонуйте до поліції на спецлінію «102».
02 Червня, 2023 р., 16:00
Нині шахрайство в Інтернеті набуває все більших масштабів. Злочинці вигадують нові схеми виманювання  грошей з користувачів. Практично повна безкарність, анонімність шахраїв, велика кількість довірливих людей – все це підживлює цей своєрідний «бізнес».
01 Червня, 2023 р., 16:54
Шахраї постійно вигадують нові способи відбирання грошей українців. Однак деякі їх методи старі й відомі. Один з них — це банкомати «із сюрпризом».