Увага шахраї! Поліцейські Черкащини вкотре закликають громадян бути максимально обережними, аби не стати жертвою псевдо працівників банку

Дата: 06.06.2023 17:02

«Вам телефонує служба безпеки банку» - одна із найпоширеніших шахрайських схем. Вам дзвонить невідома людина і впевненим і суворим голосом, представляється співробітником служби безпеки банку, іноді навіть начальником служби безпеки.

Далі слідує якась історія пов'язана з тим, що ваш рахунок заблокований або з нього намагаються списати всі гроші і потрібно підтвердити особистість. Для цього просять назвати дані вашої банківської картки.

Правоохоронці Черкащини нагадують, якщо до вас зателефонували з банку, ви повинні в першу чергу розуміти, що працівники банків не мають права запитувати:

- PIN-код до платіжної картки;

- тризначний номер на звороті картки;

- коди підтверджень платежів;

- паролі до Інтернет-банкінгу.

Якщо телефонують із такими питаннями (ким би не представилася людина та щоб саме не повідомляла) – припиніть розмову — це шахрай.

Пам’ятайте! У випадку таких телефонних дзвінків необхідно звертатися до поліції за спеціальним номером “102” або за резервними номерами: т. 0671439395 – чергова частина (диспетчерська служба) УОАЗОР ГУНП; т. 0673801414 – відділ служби “102” УОАЗОР ГУНП.

Сектор комунікації поліції Черкаської області