Будищенська громада
Черкаська область, Черкаський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Оголошення

Громадське обговорення з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Будищенської сільської територіальної громади

Будищенська територіальна громада розпочала процес проходження підготовчого етапу Комплексного плану просторового розвитку території Будищенської територіальної громади.

Комплексний план просторового розвитку території територіальної громади - одночасно містобудівна документація на місцевому рівні та документація із землеустрою, що визначає планувальну організацію, функціональне призначення території, основні принципи і напрями формування єдиної системи громадського обслуговування населення, дорожньої мережі, інженерно-транспортної інфраструктури, інженерної підготовки і благоустрою, цивільного захисту території та населення від небезпечних природних і техногенних процесів, охорони земель та інших компонентів навколишнього природного середовища, формування екомережі, охорони і збереження культурної спадщини та традиційного характеру середовища населених пунктів, а також послідовність реалізації рішень, у тому числі етапність освоєння території.

Під час розроблення завдання було враховано законодавчі та нормативні документи: п. 42 частини 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 16, 16¹ Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», Постанову Кабінету Міністрів України від 01.09.2021 № 926 «Про затвердження Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації».

Замовником проекту містобудівної документації є Виконавчий комітет Будищенської сільської  ради, а розробник – ТОВ «УКРГРУППРОЕКТ». Підстава розроблення – рішення сесії Будищенської сільської ради від 26.05.2023 №57-7/VIII «Про розроблення комплексного плану просторового розвитку території Будищенської сільської територіальної громади Черкаського району Черкаської області».

З текстовою частиною зазначеного Завдання можна ознайомитися за адресою: с. Будище, вул. 30 років Перемоги, 42 та с.Свидівок, вул.Шевченка, 177. Відповідальним за забезпечення організації розгляду пропозицій громадськості є начальник відділу містобудування, архітектури, земельних відносин Виконавчого комітету сільської ради  – Бакуменко Микола Іванович. 

Стратегічна сесія – публічний захід громадського обговорення з формування завдання на розроблення комплексного плану просторового розвитку території Будищенської сільської територіальної громади.

До участі у стратегічній сесії запрошуються усі зацікавлені мешканці Будищенської сільської територіальної громади.

Відбір учасників буде здійснюватися відповідно до переліку основних заінтересованих сторін розвитку територіальної громади із забезпеченням принципу пропорційного представництва локальних територіальних громад, ключових спільнот громади, представників заінтересованих сторін, а також органів місцевого самоврядування.

Заяви на участь у стратегічній сесії приймаються на ім’я секретаря сільської ради та виконавчого комітету за адресою: Черкаська обл., Черкаський р-н, с.Будище, вул.30 років Перемоги, 42 та с.Свидівок, вул.Шевченка, 177 та на e-mail budrada@ukr.net з 29 листопада до 18 грудня 2023 року. Форма заяви додається.

За результатами розгляду поданих заяв робоча група сформує перелік учасників стратегічної сесії. Стратегічна сесія щодо завдання на розроблення комплексного плану просторового розвитку території Будищенської сільської територіальної громади  відбудеться 19.12.2023 о 15:00 у приміщенні Будинку культури с.Свидівок за адресою с.Свидівок, вул. Партизанська, 9.

 

 

 

 

 

Повідомлення

про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

«Детальний план території земельної ділянки орієнтовною площею 0,1343 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель, споруд (присадибна ділянка) в адміністративних межах Будищенської сільської ради в межах населеного пункту селища Сокирна по вул.Польова, 53 Черкаського району Черкаської області»

 

Виконавчим комітетом Будищенської сільської ради завершена розробка проекту містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки орієнтовною площею 0,1343 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель, споруд (присадибна ділянка) в адміністративних межах Будищенської сільської ради в межах населеного пункту селища Сокирна по вул.Польова, 53 Черкаського району Черкаської області» з метою зміни цільового призначення земельної ділянки із земель для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення на землі для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель, споруд (присадибна ділянка).

Замовником проекту є Виконавчий комітет Будищенської сільської ради.

Розробник містобудівної документації – ПП «Динамічний інвестиційний проект».

Підставою для розробки містобудівної документації є Закон України «Про регулювання містобудівної діяльності», рішення сесії Будищенської сільської ради від 29.10.2021 №28-19/VIII «Про надання дозволу на розроблення детального плану території гр.Патеру Річарду».

З проектом Детального плану території та відповідними графічними матеріалами всі бажаючі можуть ознайомитися у адміністративних приміщеннях Будищенської сільської ради за адресами с.Будище, вул.30 років Перемоги, 42 та с.Свидівок, вул.Шевченка, 177.

З пропозиціями та зауваженнями до Детального плану території звертатися до 07.11.2023 включно у робочі години (відповідальна особа – Бакуменко Микола Іванович, начальник відділу містобудування, архітектури, земельних відносин Виконавчого комітету сільської ради).

Строк завершення розгляду пропозицій – 07.11.2023.

Після завершення строку розгляду зауважень та пропозицій в приміщенні Будинку культури с.Свидівок заплановане проведення громадського обговорення проекту містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки орієнтовною площею 0,1343 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель, споруд (присадибна ділянка) в адміністративних межах Будищенської сільської ради в межах населеного пункту селища Сокирна по вул.Польова, 53 Черкаського району Черкаської області».

 

Повідомлення

про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

«Детальний план території в адміністративних межах Будищенської сільської ради в межах населеного пункту селища Сокирна Черкаського району Черкаської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель, споруд (присадибна ділянка), земельна ділянка приватної власності площею 0,1396 га (кадастровий номер 7124986000:03:001:0231)»

 

Виконавчим комітетом Будищенської сільської ради завершена розробка проекту містобудівної документації «Детальний план території в адміністративних межах Будищенської сільської ради в межах населеного пункту селища Сокирна Черкаського району Черкаської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель, споруд (присадибна ділянка), земельна ділянка приватної власності площею 0,1396 га (кадастровий номер 7124986000:03:001:0231)» з метою зміни цільового призначення земельної ділянки із земель для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення на землі для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель, споруд (присадибна ділянка).

Замовником проекту є Виконавчий комітет Будищенської сільської ради.

Розробник містобудівної документації – ПП «Динамічний інвестиційний проект».

Підставою для розробки містобудівної документації є Закон України «Про регулювання містобудівної діяльності», рішення сесії Будищенської сільської ради від 12.01.2022 №33-4/VIII «Про надання дозволу на розроблення детального плану території гр. Савіську В.М.».

З проектом детального плану території та відповідними графічними матеріалами всі бажаючі можуть ознайомитися у адміністративних приміщеннях Будищенської сільської ради за адресами с.Будище, вул.30 років Перемоги, 42 та с.Свидівок, вул.Шевченка, 177. Граничний термін для ознайомлення однієї особи з документацію – 30 хвилин. Кількість ознайомлень однієї особи з проектом та графічним матеріалами – 1 (один) раз.

З пропозиціями та зауваженнями до Детального плану території звертатися до 07.11.2023 включно у робочі години (відповідальна особа – Бакуменко Микола Іванович, начальник відділу містобудування, архітектури, земельних відносин Виконавчого комітету сільської ради) за адресою с.Будище, вул.30 років Перемоги, 42.

Строк завершення розгляду пропозицій – 07.11.2023

Після завершення строку розгляду зауважень та пропозицій в приміщенні Будинку культури с.Свидівок заплановане проведення громадського обговорення проекту містобудівної документації «Детальний план території в адміністративних межах Будищенської сільської ради в межах населеного пункту селища Сокирна Черкаського району Черкаської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель, споруд (присадибна ділянка), земельна ділянка приватної власності площею 0,1396 га (кадастровий номер 7124986000:03:001:0231)».

 

 

Перелік аптек, які здійснюють

пільговий відпуск лікарських засобів за рецептами лікарів  жителям Будищенської територіальної громади

№ п/п

Назва аптечного закладу

Адреса

1.

Аптека №20

Черкаська область, Черкаський район, село Мошни, вул. Спасо-Преображенська, буд. 56г

2.

Аптечний пункт №3 Аптеки №202

Черкаська обл., Черкаський р-н, с.Червона Слобода, вул.Пирогова, 3, КНП "Черкаська ЦРЛ"

3.

Аптека № 3

м.Черкаси, б-р Шевченка, 398

4.

Аптека № 201

м.Черкаси, вул. Вернигори, 7

5.

Аптека № 202 

м.Черкаси, вул. Смілянська, 171

6.

Аптека №36

м.Черкаси, вул. Святителя-хірурга Луки 14/1

 

 

 Графік прийому громадян

Черкаською філією Черкаського обласного центру зайнятості

День тижня

Години прийому

Місце

проведення

Перелік послуг

Остання п’ятниця

січня

березня

 травня

липня

вересня листопада

09.00 - 12.00

приміщення

сільської ради

с.Будище

вул.30 років

Перемоги, 42

 1. Інформаційно-консультаційні послуги (Порядок реєстрації перереєстрації та обліку осіб, які шукають роботу, перелік документів необхідних для реєстрації та інше)
 2. Пошук роботи через WEB-сайт Державної служби зайнятості та інші сайти з пошуку роботи (за наявності доступу до мережі Інтернет)
 3. Резервування часу для прийому у фахівця центру зайнятості через сервіс «електронна черга» (за наявності доступу до мережі Інтернет)
 4. Юридична консультація з питань зайнятості
 5. Замовлення(отримання) довідок про не перебування на обліку
 6. Професійна орієнтація, у тому числі проведення тестування, з метою виявлення схильності до тої чи іншої професії, за попереднім записом

Остання п’ятниця

лютого

квітня

червня

серпня

жовтня

грудня

09.00 - 12.00

Приміщення

ЦНАП

с.Свидівок

вул.Шевченка, 177

У період дії карантину та проведення бойових, дій під час воєнного стану в Україні прийом фахівцями служби зайнятості здійснюється в режимі «віддаленого робочого місця» з використанням дистанційних засобів зв’язку

(телефон (0472)352414, Viber +380631327109)

 

 

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ!

З метою зменшення відходів та їх негативного впливу на навколишнє середовище рекомендуємо НЕ ВИКОРИСТОВУВАТИ ШТУЧНІ КВІТИ, КОШИКИ, ВІНКИ на територіях кладовищ Будищенської сільської територіальної громади.

Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Просимо відмовитися від пластикової поминальної атрибутики.

Бережіть здоров’я  своє та оточуючих!

 

Оголошення!

До відома жителів громади!

Для можливості придбання продукції в соціальному магазині ДП «Перемога Нова» за пільговими цінами для жителів с.Свидівок та с-ща Сокирна буде здійснюватися підвезення. Автобус буде їздити щовівторка о 8:15-8:30 із

зупинки «Центр» в с.Свидівок

зупинка магазин «Реп’яшок»

зупинка центральний в’їзд в с-ще Сокирна

зупинка соціальний магазин ДП «Перемога Нова».

У зворотному напрямку автобус від’їжджатиме о 10:45-11:00

Зупинки автобуса ті ж самі.

 

 

Програма “Доступні ліки” під час воєнного стану

Програма “Доступні ліки” продовжує діяти і під час війни. Кількість ліків, які можна придбати безкоштовно або з невеликою доплатою, навіть зростає. Держава продовжує відшкодовувати аптекам їхню вартість, забезпечуючи українцям доступ до найнеобхідніших препаратів.

За 2022 рік було погашено 10 168 541 рецептів, фактична вартість відшкодування яких склала 2 млрд 243 млн грн. 

Коли українці – через військову агресію російської федерації – зіткнулись з погіршенням не тільки здоров’я, а й матеріального стану, програма набула особливо важливого значення для багатьох громадян.

Державна програма реімбурсації (відшкодування) розповсюджується на понад 400 лікарських засобів. Серед них ліки від:

 – від серцево-судинних хвороб; 

 – від діабету ІІ типу; 

 – інсуліни; 

 – для профілактики інсультів та інфарктів; 

– від розладів психіки та поведінки; 

 – від епілепсії;

 – для лікування бронхіальної астми; 

– для лікування нецукрового  діабету;

– хвороби Паркінсона

– та ХОЗЛ (хронічні  обструктивні захворювання легень)

Для того, щоб почати отримувати «доступні ліки» під час воєнного стану, пацієнту необхідно звернутись:

 • для лікування серцево-судинних захворювань, бронхіальної астми, цукрового діабету ІІ типу до свого лікаря, з яким укладено декларацію або до будь-якого іншого сімейного лікаря ПМД. 

Адже первинна допомога для ВПО надається у повному обсязі, наявність декларації для цього не обов’язкова. Лікар проведе огляд, діагностику, призначить необхідне лікування, зокрема й медикаментозне. Тож громадяни, які переїхали до інших місць та не мають звʼязку зі своїм сімейним лікарем, терапевтом або педіатром, можуть отримати рецепт в найближчому центрі надання первинної медичної допомоги. 

 • для лікування  розладів психіки та поведінки – до психіатра; 

 • епілепсії – до психіатра або невролога;

 • першу схему лікування інсуліном прописує  лікар-ендокринолог, відповідно, він же виписує рецепти на інсуліни 

 • проти нецукрового діабету перший рецепт також має виписати ендокринолог.

А за повторним рецептом можна вже звертатися до лікарів, які надають первинну медичну допомогу.

Під час воєнного стану аптеки приймають як паперові, так і електронні рецепти.

У випадку, коли лікар має доступ до електронної системи охорони здоров’я, він створить електронний рецепт, і номер рецепту та код підтвердження надійдуть на телефон пацієнта. У разі відсутності доступу до електронної системи охорони здоров’я, лікар випише паперовий рецепт, поставивши свій підпис та печатку.    

З цим рецептом пацієнт може звернутися до  аптеки, яка має договір з НСЗУ на відпуск ліків, і отримати безоплатні препарати.  

Знайти найближчу таку аптеку можна за телефоном 16-77 (контакт-центр НСЗУ).

На час дії воєнного стану рецепти на інсуліни виписуються із розрахунку на місяць лікування. В рецепті на інсулін лікар може не зазначати торгові назви препаратів. А замість цього вказувати дані, виходячи з такої класифікації:

- інсулін людський генно-інженерний короткої дії або середньої дії;

- аналог інсуліну ультракороткої дії;

- аналог інсуліну тривалої дії;

- комбіновані інсуліни (людський генно-інженерний 30/70, аналоговий інсулін 30/70).

Повністю безоплатними залишаються  47 препаратів інсуліну, ще 29 можна придбати з незначною доплатою, яка складає 15% від роздрібної вартості препарату. 

Держава гарантує пацієнтам із цукровим діабетом доступ до базового лікування інсулінами безоплатно. Базове лікування залежить від категорії, яку визначає для пацієнта ендокринолог, і передбачає або препарати інсуліну людини, або аналоги інсуліну відповідної форми.

Усі пацієнти з інсулінозалежним діабетом мають безоплатний доступ до базового лікування. А ті, хто бажає отримувати інсулін іншого типу або виду, отримають його з доплатою 15% від вартості препарату.

Програма реімбурсації “Доступні ліки” не має територіальних обмежень всередині країни, тож пацієнти можуть отримувати свої препарати там, де їм зручно.

Більше корисної інформації міститься у чатботі “Спитай Гриця” (https://t.me/SpytaiGrytsia_bot) . Сервіс розповість, де отримати ліки кожному пацієнту у селі, містечку чи місті  та які препарати можна отримати за програмою «Доступні ліки». 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21 Червня, 2023 р., 14:40
Хочете почати торгівлю на фондовому ринку, відновити обіг цінних паперів чи створити організацію професійних учасників ринку капіталів, але не знаєте, з чого почати? Переходьте на Гід з державних послуг. Там знайдете покрокову інструкцію, як отримати необхідну послугу. Замість того, щоб годинами розбиратися самотужки.
09 Червня, 2023 р., 09:14
Кожен, хто живе чи працює в Україні, повинен сплачувати податки. Однак часто люди просто не знають, куди звернутися, щоб, наприклад, оформити картку платника податків чи підтвердити статус податкового резидента України.
07 Червня, 2023 р., 11:51
Дитина в усьому бере приклад з батьків, старших братів, сестер, тому дорослі повинні бути гідним прикладом дотримання правил дорожнього руху для наймолодшого члена родини.
06 Червня, 2023 р., 17:02
«Вам телефонує служба безпеки банку» - одна із найпоширеніших шахрайських схем. Вам дзвонить невідома людина і впевненим і суворим голосом, представляється співробітником служби безпеки банку, іноді навіть начальником служби безпеки.
05 Червня, 2023 р., 12:40
Правоохоронці вкотре закликають нікому не повідомляти коди від картки, паролі від інтернет-банкінгу, CVV-коди, номер та строк дії банківської карти та іншу персональну інформацію. У випадку, якщо вам телефонують невідомі, називаються працівниками фінансової установи та вимагають дані банківських рахунків, негайно телефонуйте до поліції на спецлінію «102».
02 Червня, 2023 р., 16:00
Нині шахрайство в Інтернеті набуває все більших масштабів. Злочинці вигадують нові схеми виманювання  грошей з користувачів. Практично повна безкарність, анонімність шахраїв, велика кількість довірливих людей – все це підживлює цей своєрідний «бізнес». 
01 Червня, 2023 р., 16:54
Шахраї постійно вигадують нові способи відбирання грошей українців. Однак деякі їх методи старі й відомі. Один з них — це банкомати «із сюрпризом». 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь