Оголошення
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ ОБГОВОРЕНЬ ЩОДО МІСТОБУДІВНОГО МОНІТОРИНГУ
«ГЕНЕРАЛЬНОГО ПЛАНУ СЕЛИЩА СОКИРНА ЧЕРКАСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ» ТА «ГЕНЕРАЛЬНОГО ПЛАНУ С.СВИДІВОК ЧЕРКАСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ»
Здійснення містобудівного моніторингу передбаченого Порядком проведення містобудівного моніторингу, який затверджений наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 170 від 01.09.2011 року та Внесеними змінами до Порядку проведення містобудівного моніторингу, який затверджений наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України №333 від 14.12.2021 року.
Замовником проєкту містобудівного моніторингу є Виконавчий комітет Будищенської сільської ради Черкаського району Черкаської області, а розробником ТОВ «УКР-ГРУППРОЕКТ».
Підстава для розроблення – рішення сесії Будищенської сільської ради Черкаського району Черкаської області №78-29/VIII від 26 липня 2024 року «Про проведення містобудівного моніторингу щодо необхідності внесення змін до містобудівних документацій «Генеральний план селища Сокирна Черкаського району Черкаської області» та «Генеральний план с. Свидівок Черкаського району Черкаської області». Уповноважений орган містобудування та архітектури стосовно порядку надання пропозицій щодо необхідності здійснення моніторингу розташований у с. Свидівок вул. Шевченка 177, Черкаської області Черкаського району. Електронна адреса: budrada@ukr.net. З текстовою та графічною частинами містобудівної документації можна ознайомитися за цією ж адресою.
Відповідальним за забезпечення приймання пропозицій від громадськості є начальник відділу містобудування, архітектури та земельних відносин Будищенської сільської ради - Бакуменко Микола Іванович.
Громадські обговорення проєктів містобудівного моніторингу тривають з 14 листопада по 13 грудня. Прийом пропозицій розпочинається 18 листопада.
Громадські слухання щодо містобудівного моніторингу «Генерального плану с. Свидівок Черкаського району Черкаської області» відбудуться 12.12.2024 року об 11:30 за адресою: с. Свидівок вул. Шевченка 177.
Громадські слухання щодо містобудівного моніторингу «Генерального плану селища Сокирна Черкаського району Черкаської області» відбудуться 12.12.2024 року о 12:00 за адресою: с. Свидівок вул. Шевченка 177.
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ЗДІЙСНЕННЯ МІСТОБУДІВНОГО МОНІТОРИНГУ «ГЕНЕРАЛЬНОГО ПЛАНУ С-ЩА СОКИРНА ЧЕРКАСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ» ТА «ГЕНЕРАЛЬНОГО ПЛАНУ С. СВИДІВОК ЧЕРКАСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ», РОЗРОБЛЕНИХ У 2020 РОЦІ ДЛЯ СЕЛИЩА СОКИРНА ТА 2017 РОЦІ ДЛЯ С. СВИДІВОК
Здійснення містобудівного моніторингу передбаченого Порядком проведення містобудівного моніторингу, який затверджений наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 170 від 01.09.2011 року та Внесеними змінами до Порядку проведення містобудівного моніторингу, який затверджений наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України №333 від 14.12.2021 року.
Замовником проєкту містобудівного моніторингу є Виконавчий комітет Будищенської сільської ради Черкаського району Черкаської області, а розробником ТОВ «УКР-ГРУППРОЕКТ». Підстава для розроблення – Рішення Будищенської сільської ради Черкаського району Черкаської області №78-29/VIII від 26 липня 2024 року «Про проведення містобудівного моніторингу щодо необхідності внесення змін до містобудівних документацій «Генеральний план селища Сокирна Черкаського району Черкаської області» та «Генеральний план с. Свидівок Черкаського району Черкаської області».
Уповноважений орган містобудування та архітектури стосовно порядку надання пропозицій щодо необхідності здійснення моніторингу розташований у с. Свидівок вул. Шевченка 177 Черкаського району Черкаської області. Електронна адреса: budrada@ukr.net
Відповідальним за забезпечення приймання пропозицій від громадськості є начальник Відділу містобудування, архітектури та земельних відносин Виконавчого комітету Будищенської сільської ради - Бакуменко Микола Іванович.
Прийом пропозицій розпочинається не раніше ніж через 2 робочі дні після публікації даного інформаційного повідомлення (25 жовтня 2024 року), триває не менше ніж 10 робочих днів (7 листопада 2024 року) та завершується не пізніше ніж за 5 робочих днів до публікації проєкту аналітичного звіту містобудівного моніторингу – (14 листопада 2024 року). Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються.
Повідомлення
про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації
«Детальний план території частини території за межами населеного пункту с.Лозівок Будищенської сільської ради Черкаського району Черкаської області під розміщення об’єктів рекреаційного призначення»
Завершена розробка проекту містобудівної документації «Детальний план території частини території за межами населеного пункту с.Лозівок Будищенської сільської ради Черкаського району Черкаської області під розміщення об’єктів рекреаційного призначення» з метою зміни цільового призначення орендованої земельної ділянки для розміщення об’єктів рекреаційного призначення.
Замовник проекту – Виконавчий комітет Будищенської сільської ради.
Розробник містобудівної документації - Комунальне проектно-виробниче архітектурно-планувальне підприємство «Облархбюро» Черкаської обласної ради.
Підставою для розробки містобудівної документації є Закон України «Про регулювання містобудівної діяльності», рішення сесії Будищенської сільської ради від 06.06.2024р. №76-12/VIII «Про розроблення детального плану території частини території Будищенської сільської ради за межами населеного пункту с.Лозівок».
З проектом Детального плану території та відповідними графічними матеріалами всі бажаючі можуть ознайомитися у адміністративному приміщенні Будищенської сільської ради за адресою с.Будище, вул.30 років Перемоги, 42.
З пропозиціями та зауваженнями до Детального плану території звертатися до 01.11.2024 включно у робочі години (відповідальна особа – Бакуменко Микола Іванович, начальник відділу містобудування, архітектури, земельних відносин Виконавчого комітету сільської ради.
Строк завершення розгляду пропозицій – 01.11.2024.
Після завершення строку розгляду зауважень та пропозицій в приміщенні Будинку культури с.Будище заплановане проведення громадського обговорення проекту містобудівної документації «Детальний план території частини території за межами населеного пункту с.Лозівок Будищенської сільської ради Черкаського району Черкаської області під розміщення об’єктів рекреаційного призначення».
ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ!
З метою зменшення відходів та їх негативного впливу на навколишнє середовище рекомендуємо НЕ ВИКОРИСТОВУВАТИ ШТУЧНІ КВІТИ, КОШИКИ, ВІНКИ на територіях кладовищ Будищенської сільської територіальної громади.
Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Просимо відмовитися від пластикової поминальної атрибутики.
Бережіть здоров’я своє та оточуючих!
Виконавчий комітет Будищенської сільської ради оголошує добір на зайняття вакантних посад на період воєнного стану:
- спеціаліста І категорії відділу інформаційно-організаційної роботи та кадрового забезпечення Виконавчого комітету сільської ради
Вимоги до кандидата: вища освіта не нижче ступеня бакалавра, стаж роботи за відповідним професійним спрямуванням - не менше 2 років, вільне володіння державною мовою, володіння основними принципами роботи на комп'ютері та відповідними пограмними засобами, наявність сертифіката про навчання законодавства щодо доступу до публічної інформації;
- спеціаліста відділу планування, бухгалтерського обліку та звітності Виконавчого комітету сільської ради
Вимоги до кандидата: вища освіта не нижче ступеня бакалавра, стаж роботи за відповідним професійним спрямуванням - не менше 2 років, вільне володіння державною мовою, володіння основними принципами роботи на комп'ютері та відповідними пограмними засобами.
Призначення на посаду відбувається за результатами співбесіди із претендентом.
Для участі у співбесіді особи, подають такі документи:
- заповнена особова картка (форма П-2 ДС);
- копія документа, що посвідчує особу;
- копії документів про освіту;
- копія військово-облікового документа для військовозобов’язаних;
- декларація кандидата на посаду.
Документи приймаються шляхом подання документів особисто за адресою: с. Будище, вул. 30 років Перемоги,42, адміністративне приміщення Будищенської сільської ради. Телефон для довідок: 340222.
Відповідно до Закону України «Про правовий режим воєнного стану» у період дії воєнного стану особи призначаються на посади в органах місцевого самоврядування, сільським головою без конкурсного відбору, обов’язковість якого передбачена законом.
Після припинення чи скасування воєнного стану, але не пізніше шести місяців з дня його припинення чи скасування, на посади в органах місцевого самоврядування, на які особи призначені без конкурсного відбору, оголошується конкурс. Граничний строк перебування особи на посаді, на яку її призначено без конкурсного відбору, становить 12 місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану.
Шановні жителі громади!
Все частіше отримуємо тривожні повідомлення про безпритульних тварин на вулицях населених пунктів громади, про їхню агресивну поведінку. Звертаємось до усіх, хто утримує собак – ваші домашні улюбленці не повинні гуляти селом/селищем без нагляду та спеціальних засобів для вигулу.
Через загострення ситуації з неконтрольованим перебуванням тварин на території громади, просимо власників домашніх тварин ознайомитися із передбаченою відповідальністю за протиправні дії.
Законодавство України чітко окреслює нашу відповідальність:
Стаття 22 Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження» зобов’язує осіб, які утримують тварин, запобігати неконтрольованому розмноженню домашніх тварин.
Стаття 1 Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження» передбачає відповідальність за такі дії.
Стаття 32-1. Роз’яснює повноваження місцевих рад на відповідній території і в межах їхньої компетенції:
– вжиття заходів та забезпечення дотримання заборони провадження діяльності пересувних звіринців, пересувних зоопарків, пересувних виставок диких тварин та іншої забороненої цим Законом діяльності в межах території відповідної адміністративно-територіальної одиниці;
– організація та здійснення заходів щодо захисту тварин від жорстокого поводження.
Стаття 9. Роз’яснює особливості утримання домашніх тварин:
Особа, яка утримує домашню тварину, зобов’язана:
– забезпечити домашній тварині необхідні умови, що відповідають її біологічним, видовим та індивідуальним особливостям, відповідно до вимог цього Закону;
– дотримуватися санітарно-гігієнічних норм експлуатації жилого приміщення, де утримується домашня тварина (місце постійного утримання), та норм співжиття.
Правила утримання домашніх тварин установлюються органами місцевого самоврядування. (Розроблено та затверджено Рішенням Будищенської сільської ради від 28.01.2022р.№34-2/VІІІ затверджено Правила утримання домашніх тварин на території населених пунктів громади.) (ЗАВАНТАЖИТИ)
Особи, які утримують домашніх тварин, мають право з’являтися з ними поза місцями їх постійного утримання (супроводжувати їх). Супроводжувати домашню тварину може особа, яка досягла 14-річного віку. Особа, яка супроводжує тварину, зобов’язана забезпечити:
– безпеку оточуючих людей і тварин, а також майна від заподіяння шкоди супроводжуваною домашньою твариною;
– безпеку супроводжуваної домашньої тварини;
– безпеку дорожнього руху при проходженні з домашньою твариною біля транспортних шляхів і при їх переході шляхом безпосереднього контролю за її поведінкою;
– наявність повідка для здійснення вигулу собак та інших домашніх тварин, які можуть становити небезпеку для життя чи здоров’я людини, поза місцем постійного утримання таких тварин, а також намордника на собаках порід, що включені до Переліку небезпечних порід собак, що затверджується Кабінетом Міністрів України;
Якщо ви стали свідком самовільного вигулу тварини без нагляду господаря – радимо звернутися до поліцейського офіцера громади тел.(096)8485954 або поліцію тел.102.
Перелік аптек, які здійснюють
пільговий відпуск лікарських засобів за рецептами лікарів жителям Будищенської територіальної громади
№ п/п |
Назва аптечного закладу |
Адреса |
1. |
Аптека №20 |
Черкаська область, Черкаський район, село Мошни, вул. Спасо-Преображенська, буд. 56г |
2. |
Аптечний пункт №3 Аптеки №202 |
Черкаська обл., Черкаський р-н, с.Червона Слобода, вул.Пирогова, 3, КНП "Черкаська ЦРЛ" |
3. |
Аптека № 3 |
м.Черкаси, б-р Шевченка, 398 |
4. |
Аптека № 201 |
м.Черкаси, вул. Вернигори, 7 |
5. |
Аптека № 202 |
м.Черкаси, вул. Смілянська, 171 |
6. |
Аптека №36 |
м.Черкаси, вул. Святителя-хірурга Луки 14/1 |
Графік прийому громадян
Черкаською філією Черкаського обласного центру зайнятості
День тижня |
Години прийому |
Місце проведення |
Перелік послуг |
Остання п’ятниця січня березня травня липня вересня листопада |
09.00 - 12.00 |
приміщення сільської ради с.Будище вул.30 років Перемоги, 42 |
|
Остання п’ятниця лютого квітня червня серпня жовтня грудня |
09.00 - 12.00 |
Приміщення ЦНАП с.Свидівок вул.Шевченка, 177 |
У період дії карантину та проведення бойових, дій під час воєнного стану в Україні прийом фахівцями служби зайнятості здійснюється в режимі «віддаленого робочого місця» з використанням дистанційних засобів зв’язку
(телефон (0472)352414, Viber +380631327109)
Оголошення!
До відома жителів громади!
Для можливості придбання продукції в соціальному магазині ДП «Перемога Нова» за пільговими цінами для жителів с.Свидівок та с-ща Сокирна буде здійснюватися підвезення. Автобус буде їздити щовівторка о 8:15-8:30 із
зупинки «Центр» в с.Свидівок
зупинка магазин «Реп’яшок»
зупинка центральний в’їзд в с-ще Сокирна
зупинка соціальний магазин ДП «Перемога Нова».
У зворотному напрямку автобус від’їжджатиме о 10:45-11:00
Зупинки автобуса ті ж самі.
Програма “Доступні ліки” під час воєнного стану
Програма “Доступні ліки” продовжує діяти і під час війни. Кількість ліків, які можна придбати безкоштовно або з невеликою доплатою, навіть зростає. Держава продовжує відшкодовувати аптекам їхню вартість, забезпечуючи українцям доступ до найнеобхідніших препаратів.
За 2022 рік було погашено 10 168 541 рецептів, фактична вартість відшкодування яких склала 2 млрд 243 млн грн.
Коли українці – через військову агресію російської федерації – зіткнулись з погіршенням не тільки здоров’я, а й матеріального стану, програма набула особливо важливого значення для багатьох громадян.
Державна програма реімбурсації (відшкодування) розповсюджується на понад 400 лікарських засобів. Серед них ліки від:
– від серцево-судинних хвороб;
– від діабету ІІ типу;
– інсуліни;
– для профілактики інсультів та інфарктів;
– від розладів психіки та поведінки;
– від епілепсії;
– для лікування бронхіальної астми;
– для лікування нецукрового діабету;
– хвороби Паркінсона
– та ХОЗЛ (хронічні обструктивні захворювання легень)
Для того, щоб почати отримувати «доступні ліки» під час воєнного стану, пацієнту необхідно звернутись:
-
для лікування серцево-судинних захворювань, бронхіальної астми, цукрового діабету ІІ типу до свого лікаря, з яким укладено декларацію або до будь-якого іншого сімейного лікаря ПМД.
Адже первинна допомога для ВПО надається у повному обсязі, наявність декларації для цього не обов’язкова. Лікар проведе огляд, діагностику, призначить необхідне лікування, зокрема й медикаментозне. Тож громадяни, які переїхали до інших місць та не мають звʼязку зі своїм сімейним лікарем, терапевтом або педіатром, можуть отримати рецепт в найближчому центрі надання первинної медичної допомоги.
-
для лікування розладів психіки та поведінки – до психіатра;
-
епілепсії – до психіатра або невролога;
-
першу схему лікування інсуліном прописує лікар-ендокринолог, відповідно, він же виписує рецепти на інсуліни
-
проти нецукрового діабету перший рецепт також має виписати ендокринолог.
А за повторним рецептом можна вже звертатися до лікарів, які надають первинну медичну допомогу.
Під час воєнного стану аптеки приймають як паперові, так і електронні рецепти.
У випадку, коли лікар має доступ до електронної системи охорони здоров’я, він створить електронний рецепт, і номер рецепту та код підтвердження надійдуть на телефон пацієнта. У разі відсутності доступу до електронної системи охорони здоров’я, лікар випише паперовий рецепт, поставивши свій підпис та печатку.
З цим рецептом пацієнт може звернутися до аптеки, яка має договір з НСЗУ на відпуск ліків, і отримати безоплатні препарати.
Знайти найближчу таку аптеку можна за телефоном 16-77 (контакт-центр НСЗУ).
На час дії воєнного стану рецепти на інсуліни виписуються із розрахунку на місяць лікування. В рецепті на інсулін лікар може не зазначати торгові назви препаратів. А замість цього вказувати дані, виходячи з такої класифікації:
- інсулін людський генно-інженерний короткої дії або середньої дії;
- аналог інсуліну ультракороткої дії;
- аналог інсуліну тривалої дії;
- комбіновані інсуліни (людський генно-інженерний 30/70, аналоговий інсулін 30/70).
Повністю безоплатними залишаються 47 препаратів інсуліну, ще 29 можна придбати з незначною доплатою, яка складає 15% від роздрібної вартості препарату.
Держава гарантує пацієнтам із цукровим діабетом доступ до базового лікування інсулінами безоплатно. Базове лікування залежить від категорії, яку визначає для пацієнта ендокринолог, і передбачає або препарати інсуліну людини, або аналоги інсуліну відповідної форми.
Усі пацієнти з інсулінозалежним діабетом мають безоплатний доступ до базового лікування. А ті, хто бажає отримувати інсулін іншого типу або виду, отримають його з доплатою 15% від вартості препарату.
Програма реімбурсації “Доступні ліки” не має територіальних обмежень всередині країни, тож пацієнти можуть отримувати свої препарати там, де їм зручно.
Більше корисної інформації міститься у чатботі “Спитай Гриця” (https://t.me/SpytaiGrytsia_bot) . Сервіс розповість, де отримати ліки кожному пацієнту у селі, містечку чи місті та які препарати можна отримати за програмою «Доступні ліки».