Не дайте себе ошукати: як не стати жертвами шахрайства з банківськими картками

Дата: 05.06.2023 12:40

Правоохоронці вкотре закликають нікому не повідомляти коди від картки, паролі від інтернет-банкінгу, CVV-коди, номер та строк дії банківської карти та іншу персональну інформацію. У випадку, якщо вам телефонують невідомі, називаються працівниками фінансової установи та вимагають дані банківських рахунків, негайно телефонуйте до поліції на спецлінію «102».

У таку шахрайську схему втрапив 81–річний житель села Велика Бурімка Золотоніського району. Його ошукали аферисти за один телефонний дзвінок: невідомий чоловік представився працівником банку й повідомив, що карту заявника заблоковано, адже її намагаються “зламати” шахраї. Чоловік виконав усі вказівки незнайомця та повідомив усі дані своєї банківської картки. Після чого з картки пенсіонера зникли заощадження в сумі 90 тисяч гривень.

За даним фактом слідчі розпочали кримінальне провадження за частиною 3 статті 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України.

Правоохоронці наголошують бути обачними та не довіряти телефонним шахраям, які намагаються дізнатись реквізити Ваших банківських карток або спонукають Вас до необдуманих, банківських операцій.

Сектор комунікації поліції Черкаської області