Звитяжні воїни нашої держави, ставши на оборону Незалежності та суверенітету, віддають найцінніше – своє життя

Дата: 13.09.2022 12:54

Сьогодні дев’ятий день, як Будищенську територіальну громаду сколихнула страшна звістка - 5 вересня 2022 року неподалік міста Вугледар Волноваського району Донецької області загинув, отримавши поранення несумісні з життям, Петренко Андрій Євгенович.

Андрій народився 30 листопада 1986 року, проживав у селищі Сокирна. У родині він наймолодший із трьох синів. Закінчив 9 класів Свидівоцької загальноосвітньої школи, у 2002 вступив до Черкаського політехнічного технікуму, а потім – поїхав здобувати вищу освіту до Києва. Останні п’ять років проживав із сім’єю в с.Вишеньки Бориспільського району Київської області. Був розумною, дуже доброю людиною.

Та повномаштабне вторгнення рф на територію нашої держави змінило життя назавжди. З 5 березня 2022 року Андрій пішов служити зв’язківцем до лав Збройних Сил України. А 5 вересня 2022 року ворожий артобстріл обірвав життя завжди життєрадісного Андрія.

Поховали Захисника України, Сина нації, який віддав своє життя за нашу свободу та незалежність, в с.Вишеньки на Київщині.

Без батька залишилися п’ятирічний син Максим та однорічна донечка Лілія.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким. Стискається серце, болить душа, переповнює лють. Не забудемо і не пробачимо ворогу жодного вбитого воїна, жодного вбитого українця, жодної сльози рідних! Схиляємо голови в глибокій скорботі та сумуємо разом з вами. Вічна і світла пам’ять Захиснику України!

Ніколи НЕ ЗАБУДЕМО! Ніколи НЕ ПРОБАЧИМО! Слава Герою України!

Зі скорботою і шаною

сільський голова Григорій ПРИХОДЬКО