У День Захисників і Захисниць України Будищенська громада прощається із загиблим своїм жителем

Дата: 01.10.2024 16:25

Сьогодні, у День Захисників і Захисниць України, Будищенська громада прощається із загиблим своїм жителем, захисником України - Сікало Андрієм Володимировичем.

Вклонитися пам’яті Героя, розділити біль непоправної втрати прийшли рідні, близькі, друзі, знайомі, побратими, жителі громади та представники влади.

Народився Андрій 27 листопада 1993 року в селі Криві коліна, що на Тальнівщині. У сім років залишився сиротою. Опіку над ним взяв його старший брат Роман з дружиною. Закінчив середню школу у рідному селі та вступив до духовної семінарії, що в м.Київ. Був одружений. До вступу до лав ЗСУ працював на ДП «Перемога Нова» в с.Будище.

У 2018 році переїхав на постійне проживання в село Лозівок нашої громади.

Андрій був щирим, небайдужим, веселим, чесним, готовим підтримати у будь-якій ситуації, він був готовий любити увесь світ.

Лише у липні цього року пішов захищати свою країну, свою сім’ю, своїх дітей… Був заступником командира бойової машини – навідником-оператором.

Молоде життя обірвалося 20 вересня 2024 року під час виконання бойового завдання поблизу с.Миколаївка Покровського району Донецької області…

Поховали Андрія на місцевому кладовищі в селі Лозівок.

Без батька залишилися дев’ятирічний Ілля та дворічна Єва.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким. Схиляємо голову в глибокій скорботі.

Вічна та світла пам’ять Захиснику України!

Ніколи НЕ ЗАБУДЕМО!

Ніколи НЕ ПРОБАЧИМО!