07 Травня, 2021 р., 17:48
7 травня До Дня пам’яті та примирення та з нагоди Дня Перемоги привітати ветеранів – підопічних стаціонарного відділення комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Будищенської сільської ради завітали сільський голова Григорій Приходько, заступник сільського голови Сергій Ридун та представник ДП «Перемога Нова» Олександр Мацепа. Гості завітали не з пустими руками – привезли запашний коровай, смачні тістечка та м’ясну продукцію від ДП «Перемога Нова».
26 Квітня, 2021 р., 16:35
26 квітня 2021 року проходять  35-ї роковини з Дня Чорнобильської катастрофи...
17 Квітня, 2021 р., 16:06
Протягом березня-квітня на базі сільської  бібліотеки в с.Свидівок проходив турнір із шахів та шашок. Учасники брали активну участь у змаганнях.
16 Квітня, 2021 р., 15:43
Щорічно у третю суботу квітня з 1998 року згідно указу Президента України проводиться День довкілля. Свято було задумано на честь Стокгольмської конференції з довкілля, яка стала однією з найважливіших в історії екологічного руху, оскільки цього дня була заснована UNEP (United Nations Environment Network) – Екологічна програма ООН, яка зараз є основним організатором і ідеологом всесвітнього Дня довкілля.