День Довкілля

Дата: 16.04.2021 15:43

Щорічно у третю суботу квітня з 1998 року згідно указу Президента України проводиться День довкілля. Свято було задумано на честь Стокгольмської конференції з довкілля, яка стала однією з найважливіших в історії екологічного руху, оскільки цього дня була заснована UNEP (United Nations Environment Network) – Екологічна програма ООН, яка зараз є основним організатором і ідеологом всесвітнього Дня довкілля.

Головна мета свята – підвищення рівня свідомості українців в питаннях, що стосуються збереження безпеки навколишнього середовища.

У 2021 році День довкілля припадає на 17 квітня. Тому напередодні, сільський голова Григорій Приходько, працівники виконавчого комітету сільської ради та бюджетних установ активно долучилися до заходу: збирали сміття, здійснювали благоустрій та озеленення населених пунктів громади.