Відкриття проєкту пройшло під гаслом МХП та ВИКОНКОМ їх зігріє всіх теплом!!!

Дата: 18.12.2022 10:57

У рамках конкурсу соціальних ініціатив «Час діяти, Україно!», завдяки спільним зусиллям Благодійнійної  організації «Благодійний фонд «МХП-Громаді» та Виконавчому комітету Будищенської сільської ради, за постійної підтримки сільського голови Григорія Приходька в Комунальному закладі "Центр надання соціальних послуг" Будищенської сільської ради реалізовано проєкт - «Тепло, як вдома».

Головною метою проєкту є - зменшення впливу зовнішніх чинників на діяльність установи, за рахунок автономії процесу забезпечення закладу теплом та створення комфортних умов перебування громадян, що опинилися в стінах нашого закладу. В кожного з них своя, часом не легка життєва історія, кожен з них потребує тепла, розуміння, уваги, підтримки та відчуття сімейного затишку, що і намагаємось забезпечити.

Цільовою аудиторією проекту, насамперед, являються особи, що постійно проживають в відділенні стаціонарного догляду, віковий діапазон від 57 до 94 років, адже на даному етапі життя Комунальний заклад «Центр надання соціальних послуг»  являється їхнім домом, звідси і виникла ідея символічної назви проекту – «Тепло, як вдома».

Соціально важливі ініціативні проекти, насамперед,  дають надію на краще майбутнє.

Дбаймо про оточуючих, природу та ресурсний потенціал!