30-річний ювілей стаціонарному відділенню КЗ "Центр надання соціальних послуг" Будищенської сільської ради

Дата: 19.04.2023 16:08

Сьогодні відзначає свій 30-річний ювілей стаціонарне відділення комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Будищенської сільської ради. З нагоди святкування до закладу завітали секретар сільської ради та виконавчого комітету Наталія Токаренко, директор ДП «Перемога Нова» Сергій Міщенко та учасники художньої самодіяльності КЗ «Центр культури, дозвілля та спорту» Будищенської сільської ради.

Наталія Євгеніївна вручила подяку за багаторічну сумлінну працю, безмежну опіку над людьми похилого віку завідувачу стаціонарним відділенням Степану Степановичу Дацьку.

Від імені сільської ради та виконавчого комітету подарувала побутову техніку, таку необхідні для відділення.

Учасники художньої самодіяльності комунального закладу привітали жителів та працівників стаціонарного відділення гарними піснями

«Бажаємо працівникам відділення та закладу в цілому наснаги, сил для такої важливої роботи! А ми завжди будемо підтримувати та допомагати!» – зазначив Сергій Васильович