Дата: 17.05.2023 09:37

Генеральною Асамблеєю ООН на 74-й сесії була прийнята Резолюції «Підвищення безпеки дорожнього руху в усьому світі» відповідно до якої 2021-2030 роки проголошуються Другим Десятиліттям дій по забезпеченню безпеки дорожнього руху.  На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 21.12.2020 №1287 «Про затвердження Державної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2023 року» з 15 по 21 травня 2023 року в закладах освіти Будищенської сільської ради проходить І етап щорічного Тижня безпеки дорожнього руху із загальною темою «Безпека на дорогах в умовах воєнного стану».

Поліцейський офіцер громади Сергій Юрченко на службовому автомобілі завітав до закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Струмочок» Будищенської сільської ради на заняття з питань безпеки дорожнього руху. Дошкільнята ознайомилися з правилами дорожнього руху, дорожніми знаками та із захопленням розглянули поліцейський автомобіль.