День поліцейського офіцера громади

Дата: 29.05.2023 08:21

28 травня своє професійне свято відзначав Сергій Юрченко - День поліцейського офіцера громади!

Професія поліцейського офіцера громади вважається однією з найвідповідальніших та найважчих, адже саме від вміння невідкладно приймати правильні рішення залежить спокій мешканців усіх населених пунктів ради.

Ваша служба вимагає твердого характеру, практичного досвіду, впевнених знань та уміння приймати вірні рішення у складних ситуаціях. Тож бажаю Вам, щоб громадяни відчули і захист, і підтримку, щоб кожен бачив у поліцейському офіцері громади перш за все захисника і помічника!

Хай удача та професійні успіхи будуть постійними супутниками життя. Нехай професійне свято додасть Вам натхнення та невичерпної наснаги в почесній правоохоронній діяльності на благо нашої громади, а  Ваша мужня і самовіддана праця знаходить щиру вдячність і довіру в серцях громадян.