Інформаційна кампанія з питань праці та безпеки праці

Дата: 20.11.2023 13:43

На Черкащині триває інформаційна кампанія з питань праці та безпеки праці, спрямована на інформування роботодавців і працівників про вимоги законодавства до оформлення трудових відносин та заходи запобігання виробничого травматизму.

Примусова праця та як її розпізнати та уникнути дізнайтесь за посиланням: Примусова праця: як розпізнати й уникнути (pratsia.in.ua). Висвітлення проблеми примусової праці серед вимушених переселенців https://youtu.be/dGgCt_Y-xFY.

З рекомендаціями, як працювати безпечно можна ознайомитись за цим посиланням Рекомендації: як працювати безпечно (pratsia.in.ua).

Про трудові відносини під час воєнного стану в Україні можна ознайомитися за цими посиланнями Трудові відносини під час воєнного стану в Україні: що змінилося? - Державна служба України з питань праці (dsp.gov.ua), Трудові відносини у воєнний час - питання/відповіді (pratsia.in.ua)