Атестація ІІ рівня педагогічних працівників закладів дошкільної освіти Будищенської сільської ради

Дата: 12.04.2024 10:32

Творчість,  майстерність, досконалість-

це, насамперед, наполеглива праця.

В.Сухомлинський

12 квітня 2024 року відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня при відділі освіти, культури, туризму, молоді, спорту Виконавчого комітету для педагогічних працівників закладів дошкільної освіти Будищенської сільської ради.  Атестаційна комісія ІІ рівня керувалась такими принципами атестації як об’єктивність, відкритість, колегіальність, гуманність та системність оцінювання вихователів.

Голова атестаційної комісії Юлія ВЕРГУН зауважила, що атестація – це важлива форма морального та матеріального стимулювання, спрямована на вдосконалення діяльності педагогів, які працюють в закладах дошкільної освіти. Метою атестації – є безперервне підвищення рівня професійної компетентності педагогів, росту їх професійної майстерності, підвищення авторитету та престижу.

У 2024 році  при АК  ІІ рівня атестувались два вихователі закладів дошкільної освіти :

• Дранка Людмила Петрівна, вихователь ЗДО «Струмочок» с.Будище відповідає займаній посаді та атестували на підтвердження 11 тарифного розряду;
  • Перевала Лариса Миколаївна, вихователь ЗДО «Дзвіночок» с.Свидівок відповідає займаній посаді та атестували на підтвердження 11 тарифного розряду.

Секретар атестаційної комісії Лариса БРУС доповіла, що план роботи АК ІІ рівня  при відділі освіти, культури, туризму, молоді, спорту Виконавчого комітету Будищенської сільської ради на 2023-2024 навчальний рік виконано.

Бажаємо педагогам не зупинятися на досягненому, активно продовжувати свою діяльність на педагогічній ниві. Зичимо подальших професійних злетів, нових досягнень у мирній Україні.

З вірою у Перемогу!!!